www.vezemenakup.cz
Žádáme všechny zákazníky, aby se před odesláním objednávky ujistili, že nákupy rozvážíme i na jejich adresu a hodnota jejich objednávky dosahuje alespoň minimální výše 500Kč. Děkujeme
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá 8:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu!

Naše firma sídlí v Novém Jičíně od roku 2018. Z důvodu rozšířeni nákazy COVID-19, jsme se rozhodli pro naše město a okolí vytvořit internetový obchod s potravinami www.vezemenakup.cz s doručením až ke dveřím. Jelikož můžete nakoupit z pohodlí domova, předcházíte tím kontaktu s ostatními v supermarketech a tím chránite sebe i ostatní. 

Původní zaměření naší firmy je jiné, ale ve spolupráci s místním velkoobchodem jsme se pro Vás v co nejkratší době pokusili vytvořit tento web. Proto bychom Vás chtěli požádat o shovívavost s případnými nedostatky nebo chybami. Pokusíme se co nejrychleji naši službu dovést k dokonalosti.

Naši rozvozci jsou vybaveni rouškami, rukavicemi a dezinfekcí, tím chránime my Vás. Proto Vás žádáme o přebírání zboží vždy s nasazenou rouškou a tím chránili vy nás.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím telefonního čísla nebo emailu, které naleznete na hlavní stránce.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup!

Kontakty
www.vezemenakup.cz
Zákaznická linka:
Po - Pá 8:00 - 15:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz